KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7383119
nr 738 3119
Signerad, figurer, 50-tal, ramens innermått: 45x55
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 januari 2012
kl 18:37:44
100 kr
150 kr
400 kr